top of page

Teslimat ve İade

Teslimat

Ürününüz siparişinizin verilmesinin ardından 24 saat içinde kargoya verilir. Öngörülemeyen durumlarda 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Zamanında kargoya verilmeyen durumlarda alıcının üründen cayma hakkı bulunmakta olup iadesi yapılmaktadır. PTT kargo ile anlaşmamız olup Türkiye’ nin tüm bölgelerine teslimat yapılmaktadır.

Satın aldığınız ürün ile ilgili kargo takibinizi web sitemiz üzerinden ya da https://gonderitakip.ptt.gov.tr/ kargo takip sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İade garantisi

Satın almış olduğunuz ürün fotoğraflarda gözüktüğü gibi çıkmadığı, yanıltıcı açıklama taşıdığı ya da kargoda zarar görmesi vb. durumlarda, ürünün iadesi 2 iş günü içinde yapılabilmektedir. Sayfamızda bulunan tüm ürünler; aşağıdaki şartlar yerine getirildiğinde garantimiz kapsamındadır.

Sıkıntı yaşanan ürün ile ilgili yaşadığınız sorunu anlayabilmemiz amacıyla ürünü teslim aldığınız gün fotoğrafını çekerek kısa açıklama ile birlikte info@burefe.com adresine bilgilendirme yapılması gerekmektedir.


Ürününüz incelendikten sonra belirttiğimiz şartlar dahilinde sorun olması durumunda ürünü PTT Kargo üzerinden gönderebilirsiniz.

bottom of page